Google+
Anasayfa Digiturk Üyelik İşlemleri

Digiturk Paket ekletmek Maç satın almak istiyorum ne yapmalıyım?

Digiturk’ün üyelerine sunduğu "Digiturk İzle Öde" servisi sayesinde,

 
Gişe rekortmeni vizyon filmlerini 201, 202 ve 203 numaralı Digiturk Salon Kanallarından,
 
Blue Hustler, Intimacy, Playboy ve Penthouse gibi yetişkin içeriklerini 207, 208, 209, 211 ve Digiturk HD servisiniz aktif ise 710 ile 712 (3D) numaralı kanallardan,
 
Spor Toto Süper Lig maçlarını ise Digiturk 204, 205 ve HD servisiniz aktif ise 277 numaralı Digiturk Taraftar kanallarından tek maç olarak izleyebilirsiniz.
 
Digiturk İzle Öde içeriğini satın almak için “Digiturk Online İşlemler” bölümündeki “Digiturk Üyelik İşlemleri” menüsünden, Digiturk Müşteri Hizmetleri'ni arayarak sesli yanıt sistemimiz üzerinden veya kanaldaki ekran yönlendirmelerini takip ederek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 
Hatırlatma: Salon filmlerinin seans başına ücreti 5.5 TL, BJK-FB-GS ’nin kendi aralarındaki derbilerin ücreti 50 TL,BJK-FB-GS ’nin Anadolu takımlarıyla yaptığı maçların ücreti 30 TL , Anadolu takımlarının kendi aralarında yaptığı maçların ücreti 15 TL, erotik kanalların ise kanal başına gecelik ücreti ise 12 TL ’dir.
Digitürk
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.merkez.gen.tr Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır