Google+
Anasayfa Digiturk Üyelik İşlemleri

Birden çok Digiturk üyeliği alabilir miyim?

Evet, çok uygun koşullarla evinize birden çok Digiturk üyeliği oluşturabilirsiniz. Digiturk Müşteri Hizmetleri'nden (0850 480 7 473) arayarak yada iletişim formunu doldurarak talebinizi iletebilirsiniz. Digitürk üyeliğinizi aynı gün içersinde dilerseniz ileri bir tarihe randevu vererek Digiturk üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Digitürk'e üyeliği, digiturk kampanyaları ve paketleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Digiturk üyelik işlemlerinizi en hızlı ve kaliteli servis hizmeti ile sunuyoruz. Sizde Digiturk'ün keyifli dünyasına katılmak için bizi arayın.

Digiturk telefonu 0850 480 7 473 arayarak yada iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. Digiturk numarası nı aradığınızda çıkan digitürk müşteri hizmetleriniz sizi kampanyalar ve paketler için bilgilendirip, sizin için en doğru paketi seçmenizi sağlayacaktır. 

 
 
 
Digitürk
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.merkez.gen.tr Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır