Google+
Anasayfa Digiturk Spor
DİGİ LİFE
DİGİTURK FİLM
DİGİTURK DİZİ
DİGİTURK BELGESEL
DİGİTURK ÇOCUK
DİGİTURK EĞLENCE YAŞAM
DİGİTURK SPOR
DİGİTURK 3D

Kulüplerle E-Bilet Semineri düzenlendi

kuluplerle-e-bilet-semineri-duzenlendi
Kulüplerle E-Bilet Semineri düzenlendi
 
Hazırlıkları devam etmekte olan E-Bilet projesi ile ilgili kulüplere detaylı bilgiler vermek amacıyla seminer düzenlendi.
 
İstanbul'daki Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda gerçekleştirilen seminere  TFF yetkililerinin yanı sıra; Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig kulüplerinin çalışanları, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü'nün yetkilileri ile E-Bilet projesinin müteahhit firması E-Kent Netaş Konsorsiyum ve Asset A.Ş. yetkilileri katıldı.
 
İki bölümden oluşan seminerin ilk bölümünde sponsor firma adına Asset A.Ş., E-Bilet projesinin genel işleyişiyle ilgili bir sunum yaptı. Ardından, E-Bilet projesinin müteahhit firması E-Kent Netaş Konsorsiyum'un yetkilileri, E-Bilet sistemi ve stadyumlarda halihazırda yapılan teknik donanım kurulumlarının entegrasyonu hakkında kulüplere bilgi verdiler. Seminerin ikinci bölümünde ise 2 farklı grup halinde pazarlama-biletleme ve teknik operasyona ilişkin detaylı çalışmalar yapıldı.
Digiturk üyeliğinizi başlatmak için aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım!
Sizin için en uygun Digiturk paketini birlikte oluşturalım!

YORUMLAR
Henüz yorum yapılmadı.
İLK YORUM YAPAN SİZ OLUN
Siz Şampiyon Fenerbahçe! ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAPIN
digiturk-internet-ligtv
Digitürk
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.merkez.gen.tr Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır