Google+
Anasayfa Digiturk Spor
DİGİ LİFE
DİGİTURK FİLM
DİGİTURK DİZİ
DİGİTURK BELGESEL
DİGİTURK ÇOCUK
DİGİTURK EĞLENCE YAŞAM
DİGİTURK SPOR
DİGİTURK 3D

Hakan Tecimer:

hakan-tecimer-
Hakan Tecimer: "Avrupa Şampiyonasına katılmak harika"
 
UEFA 2014 U17 Avrupa Şampiyonası'na katılım hakkı kazanan U17 Milli Takımımızın Teknik Direktörü Hakan Tecimer, "17 yaş altında Avrupa'nın en iyi 8 takımı arasında yer almak muhteşem bir duygu. Tüm oyuncularla ve ekibimle gurur duyuyorum. Herkesi tebrik ediyorum" dedi.
 
Hem ilk eleme turunda hem de Elit Tur'da oynadıkları 6 maçın hiçbirinde mağlup olmadıklarına dikkat çeken Hakan Tecimer, "Özellikle Elit Tur maçlarında gücümüzü gösterdik. Özellikle ilk maç olan Norveç karşılaşmasında 2 kere yenik duruma düşmemize rağmen oyundan kopmadık ve galibiyete ulaştık." dedi.
 
Polonya ile oynanan son karşılaşmanın tam bir final maçı olduğunu vurgulayan Teknik Direktör Tecimer, her iki takımın da aynı puan ve aynı averajda olmasından dolayı oyuncularımız maç öncesi doğal olarak stresliydi. Henüz hem hayatlarının hem de futbol kariyerlerinin başındaki bu genç oyuncuları böylesine kritik bir maça hazırlamak için önemli bir mesai harcadık. Maç da beklediğimiz gibi geçti. Penaltılar sonucunda da Avrupa Şampiyonası'na katılmaya hak kazandık" diye konuştu.
 
Türkiye gibi özellikle alt yaşlarda geçmişte önemli başarılar elde etmiş bir ülkenin son üç U17 Avrupa Şampiyonası'na katılamamış olmasının üzücü olduğunu belirten Hakan Tecimer, "O bakımdan bu yıl Malta'da yapılacak şampiyonada yer almamız önemliydi" derken, 4 yıl aradan sonra yeniden bu arenada olmalarına imkan sağlayan Türkiye Futbol Federasyonu'na ve Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'e teşekkür eden Hakan Tecimer, "Fatih Hoca zaten maçtan hemen sonra beni arayarak tüm ekibi ve oyuncuları tek tek tebrik etti. Elit Tur'un başından itibaren bizle çok yakından ilgilendi" dedi. 
Digiturk üyeliğinizi başlatmak için aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım!
Sizin için en uygun Digiturk paketini birlikte oluşturalım!

YORUMLAR
Henüz yorum yapılmadı.
İLK YORUM YAPAN SİZ OLUN
Siz Şampiyon Fenerbahçe! ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAPIN
digiturk-internet-ligtv
Digitürk
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.merkez.gen.tr Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır