Google+
Anasayfa Digiturk Spor
DİGİ LİFE
DİGİTURK FİLM
DİGİTURK DİZİ
DİGİTURK BELGESEL
DİGİTURK ÇOCUK
DİGİTURK EĞLENCE YAŞAM
DİGİTURK SPOR
DİGİTURK 3D

Fatih Terim, genç hekimlerle buluştu

fatih-terim-genc-hekimlerle-bulustu

Terim, genç hekimlerle buluştu

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde genç hekimler ve öğrencilerle bir araya geldi.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı ve İstanbul Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen kariyer günleri kapsamında, "Teknik Adamların Hekimlerden Beklentileri" başlıklı bir konuşma yapan Terim, futbolda sağlık organizasyonun gelişimi ile TFF'nin sağlık eğitim sistemi ve kulüplerdeki sağlık yapılanmasının özelliklerini anlattı.
 
İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Spor Hekimliği Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Bülent Bayraktar'ın moderatörlüğünü yaptığı konuşmada öğrencilere teknik adam gözü ile spor hekimliğinin önemini aktaran Terim, ülkenin bu alana gönül vermiş çok sayıda hekime ihtiyacı olduğunu ifade etti.
 
İnsan sağlığının her galibiyetten, her şampiyonluktan ve her kupadan daha değerli olduğuna vurgu yapan Terim, sağlıklı yüksek performanslı sporcular ve kalıcı başarılar için spor dünyasının bu alanda çalışacak hekimlere olan ihtiyacı olduğunu belirterek, genç doktorları bu alanda çalışmaya devam etti.
 
Yaklaşık 500 genç hekim ve son sınıf öğrencisinin katıldığı etkinlikte soruları cevapladıktan sonra öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Terim, konuşma bitiminde öğrencileri kırmayarak onlarla hatıra fotoğrafı da çektirdi.
Digiturk üyeliğinizi başlatmak için aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım!
Sizin için en uygun Digiturk paketini birlikte oluşturalım!

YORUMLAR
Henüz yorum yapılmadı.
İLK YORUM YAPAN SİZ OLUN
Siz Şampiyon Fenerbahçe! ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAPIN
digiturk-internet-ligtv
Digitürk
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.merkez.gen.tr Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır