Google+
Anasayfa Digiturk Lig Tv Kampanyaları Eutelsat Digiturk Lig Tv Süperlig Paketi Kampanyası
Eutelsat Digiturk Lig Tv Süperlig Paketi Kampanyası

Eutelsat Digiturk Lig Tv Süperlig Paketi Kampanyası

Digiturk Eutelsat üzerinden izleyebileceğiniz Giriş Paketi ile HD / HD Plus receiver ile Lig Tv Süperlig 3 ay %50 indirim 40,50 TL sonra 80,99 TL'den başlayan fiyatlarla Digiturk Lig Tv'ye abone olabilirsiniz.
 
3 ay %50 indirim 40,50 TL sonra 80,99 TL
3 ay Digiturk HD /HD Plus/PIQ Hediye
Spor Extra Paketi Hediye
Yetişkin Paketi Hediye
Mobil Lig Tv
Tüm Keyif Paketleri Açık
ÜSTELİK Kurulum Ücretsiz
,Aktivasyon 20 tl.
 
Kampanyalar ve Paketler hakkında bilgi almak ve Digiturk'e üye olmak için 0850 480 7 473 arayın yada iletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
uye-ol
FİYATLAR

Digiturk Eutelsat üzerinden izleyebileceğiniz Giriş Paketi + HD cihaz ile Lig Tv Süperlig 3 ay %50 indirim 40,50 TL sonra 80,99 TL'den başlayan fiyatlarla Digiturk Lig Tv'ye abone olabilirsiniz.

KURULUM

Lig Tv Süperlig Paketi Kampanyasına 12 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Kurulum ücretsiz. 20 tl aktivasyon bedeli alınır. Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Ücretsiz kurulum hizmetine 20 metre kablo dahildir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli Digiturk Yetkili Teknik Servisimizce kurulum sırasında talep edilir.

UYDU ALICI
12 ay taahhütlü yeni üyelikte Digiturk uydu alıcı, abonelik süresi boyunca üyenin kullanımına verilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.
DETAYLAR
Digiturk Lig Tv Süperlig kampanyası kapsamında belirtilen indirimler geçerli olup, ilgili paketin maçlarını kapsamaktadır.
 
Digiturk Eutelsat üzerinden izleyebileceğiniz Giriş Paketi + HD receiver ile Lig Tv Süperlig 3 ay %50 indirim 40,50 TL sonra 80,99 TL'den başlayan fiyatlarla Digiturk Lig Tv'ye abone olabilirsiniz.
 
3 ay %50 indirim 40,50 TL sonra 80,99 TL
3 ay boyunca HD hediye
Spor Extra Paketi Hediye
Yetişkin Paketi Hediye
Mobil Lig Tv Hediye
1 Ay Tüm Keyif Paketleri Açık
ÜSTELİK Kurulum Ücretsiz
 
 
SIKÇA SORULAN SORULAR
Kurulum için ücret ödeyecek miyim?
- Digiturk Giriş Paketi + Lig Tv Süperlig Paketi alınması durumunda kurulum ücretsizdir. 20 tl aktivasyon bedeli alınır. Bu hizmetten faydalanmak için 12 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir.
 
Taahhüt bozmak istersem ne öderim?
- İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler, taahhütsüz fiyatlar esas alınır ve kurulum servis bedeli tarafınıza faturalanır.
ÜYE OL
Digiturk'e üye olmak için aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım!
Sizin için en uygun Digiturk'ü birlikte oluşturalım!

YORUMLAR
Henüz yorum yapılmadı.
İLK YORUM YAPAN SİZ OLUN
Siz Eutelsat Digiturk Lig Tv Süperlig Paketi Kampanyası ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAPIN
digiturk-internet-ligtv
Digitürk
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.merkez.gen.tr Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır