Google+
Anasayfa Digiturk Kampanyaları Digiturk Lig TV Yan Oda Kampanyası
Digiturk Lig TV Yan Oda Kampanyası

Digiturk Lig TV Yan Oda Kampanyası

Digiturk'te izlediğiniz ne varsa YANODA’da yarı fiyatına! Digiturk Yan oda üyeliğinde ana üyeliğinizde bulunan paketlerin alınması durumunda %50 indirimden faydalanırsınız.

 
Digiturk Paketinizi seçin, herkes odasında dilediğini izlesin!
Üstelik 3 Ay ücretsiz !
 
Dilerseniz 12 taahhüt ile Digiturk Giriş Paketi + seçeceğiniz 2 Keyif Paketi ile 3 ay ücretsiz sonra 15 TL'den başlayan fiyatlarla.
 
 
Kampanyalar ve Paketler hakkında bilgi almak ve Digiturk'e abone olmak için
0850 480 7 473 arayın.

 

uye-ol
FİYATLAR

Digiturk Yan oda üyeliğinde ana üyelikteki paketlerin alınması durumunda %50 indirimden faydalanabilirsiniz.

Dilerseniz 12 taahhüt ile Digiturk Giriş Paketi + seçeceğiniz 2 Keyif Paketi ile 3 ay ücretsiz sonra 15 TL'den başlayan fiyatlarla.

Üstelik 3 ay ücretsiz

KURULUM
Digiturk Yan Oda Kampanyasında İç kurulum ücretsizdir.
 
12 ay taahhüt verilmesi durumunda kurulum ve aktivasyon ücretsiz. Taahhütsüz abonelikte 40 TL aktivasyon bedeli kurulum sırasında Digiturk Yetkili Teknik Servisimiz tarafından talep edilir.
 
Gerektiği durumlarda 25 TL LNB değişim bedeli üyeye aittir.
 
Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli Digiturk yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında talep edilir.
UYDU ALICI

24 aylık taahhütlü Digiturk paketlerine abone olunması durumunda taahhüt süresi sonunda Digiturk uydu alıcısı üyenin mülkiyetine geçer. Digiturk uydu alıcı ile yanlızca Digiturk Eutelsat Paketleri izlenebilir. Digiturk Uydu alıcının interaktif özelliği bulunmamaktadır. Digiturk Paketlerine Taahhütsüz üye olunması durumunda uydu alıcı üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına verilmektedir. Eğer uydu alıcınız HD ise Digiturk paketinizin kapsadığı tüm Digiturk HD kanalları izleyebilirsiniz.

DETAYLAR
Digiturk YANODA kampanyasından yararlanmak için ilgili paketin ana üyelikte de olması ve 12 ay üyelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir. Bu durumda üye, ana üyeliğinde bulunan bir paketi yan oda üyeliğinde %50 indirimli, diğer Digiturk Paketleri ise liste fiyatından izler.
 
Digiturk YANODA üyeliklerinde kurulum ücretsiz, 40 TL aktivasyon bedeli alınır. 12 aydan önce yan oda üyeliğinin iptal edilmesi durumunda 45 TL kurulum bedeli üyeye fatura edilir. LNB değişimi gerekirse 25 TL ek ücret üyeden tahsil edilir. Digiturk Platin Paketlere abone olmak için Digiturk Giriş Paketi ve en az 2 Digiturk Keyif Paketi’ne üye olunması gerekmektedir. İnteraktif kutulu üyeliklerde Digiturk Giriş Paketi’ne ek olarak en az 2 Digiturk Keyif Paketi’ne üye olunması gerekmektedir. Digiturk paketlerin içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.
ÜYE OL
Digiturk'e üye olmak için aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım!
Sizin için en uygun Digiturk'ü birlikte oluşturalım!

YORUMLAR
Henüz yorum yapılmadı.
İLK YORUM YAPAN SİZ OLUN
Siz Digiturk Lig TV Yan Oda Kampanyası ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAPIN
digiturk-internet-ligtv
Digitürk
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.merkez.gen.tr Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır