Google+
Anasayfa Digiturk Film
DİGİ LİFE
DİGİTURK FİLM
DİGİTURK DİZİ
DİGİTURK BELGESEL
DİGİTURK ÇOCUK
DİGİTURK EĞLENCE YAŞAM
DİGİTURK SPOR
DİGİTURK 3D

Digiturk Çırağım Olurmusun? Moviemax Premier

digiturk-ciragim-olurmusun--moviemax-premier

 Çırağım Olur Musun?

Sihre, büyüye inanmayı çocukluğumuzda mı bıraktık? Yoksa havada hâlâ peri tozu mu uçuşuyor? Geçen aylarda ülkemizde genç bir adam TV’de yaptığı numaralarla bu konuda kafamızı karıştırmayı başardı. Bir yetenek yarışmasıyla bir anda gündeme oturan Aref’le birçoğumuz kısa bir süreliğine de olsa sihirbazlık ve illüzyonla hiç olmadığımız kadar ilgili olduk. Belki de bir yanımız hâlâ büyü ve sihrin varlığını kabul ediyordu... Zaten ‘hokus pokus’a inanmak için hayal gücünü ve iradeyi biraz olsun çalıştırmak yeterli.
 
Büyüyü, sihri; bir sanat eserinde, etkileyici bir konuşmada, bilimsel bir deneyde, bazen tek bir kelimede bile yakalamak mümkün. Asıl soru ise bu sihri nasıl kullanmak istediğimiz? Başkalarına yardım etmek için mi yoksa kendi çıkarlarımız için mi? Bu ay Moviemax Premier’de izleyeceğimiz sihirli bir film, işte size bu türden sorular sorduruyor... “The Sorcerer’s Apprentice”, yapımcılığını Jerry Bruckheimer’ın üstlendiği, “Büyük Hazine” (National Treasure) serisiyle tanınan yönetmen Jon Turteltaub’un 2010 yapımı son filmi. Aksiyon, macera ve komediyle fantastik ögelerin iç içe geçtiği Walt Disney yapımı epik maceranın başrolünde ise farklı tür filmlerde gösterdiği başarılı performanslarla bilinen Nicolas Cage’i izliyoruz. “Sihirbazın Çırağı”, aynı zamanda Jerry Bruckheimer’la esas adamı Nicolas Cage’i yedinci kez bir araya getiriyor.Filmde ünlü aktöre son dönemde popüler olan genç oyuncu Jay Baruchel ile Alfred Molina, Teresa Palmer ve Monica Belluci gibi iddialı isimlerden oluşan bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Digiturk ile Çıragım Olurmusun? filmini evinizde keyifle izleyebilirsiniz. 
Digitürk'ün renkli dünyasını keşfetmek için sizde Digitürk ailesine katılın.
Digiturk üyeliğinizi başlatmak için aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım!
Sizin için en uygun Digiturk paketini birlikte oluşturalım!

YORUMLAR
Henüz yorum yapılmadı.
İLK YORUM YAPAN SİZ OLUN
Siz Digiturk Kaybolmuş Moviemax Premier HD ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAPIN
digiturk-internet-ligtv
Digitürk
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.merkez.gen.tr Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır