Google+
Anasayfa Digiturk Eğlence Yaşam
DİGİ LİFE
DİGİTURK FİLM
DİGİTURK DİZİ
DİGİTURK BELGESEL
DİGİTURK ÇOCUK
DİGİTURK EĞLENCE YAŞAM
DİGİTURK SPOR
DİGİTURK 3D

Digiturk Lezzet Ekranı Turkmax Gurme HD

digiturk-lezzet-ekrani-turkmax-gurme-hd
Lezzet Ekranı

Dünyaca ünlü Türk şefler ve yemek kültürü alanında uzmanlaşmış ünlü isimlerle Türkiye’nin lezzet ekranı Turkmax Gurme, 3 Şubat’tan itibaren Digiturk 21. kanalda ve HD kalitesi ile Digiturk 321. kanalda yayın hayatına başladı. 
 
Kürşat Başar, Anıl İlter, Nilay Örnek, Sedef İybar, Ece Zaim, Uğur Volkan Uysal ve Arda Türkmen gibi pek çok lezzet ustasını izleyicilerle buluşturan Turkmax Gurme’de, 7 gün 24 saat, yaşama keyif katan, özgün içerikli yemek programları yer alıyor. 
 
İçerik çeşitliliğini izleyicilerin özel ilgi alanlarına uygun şekilde geliştiren Digiturk, bu kapsamda, özgün içeriklerle oluşturduğu kanallarına bir yenisini daha ekledi. 3 Şubat 2014 günü, saat 11.15’ten itibaren Digiturk 21. kanalda ve HD kalitesi ile 321 kanalda yayına başlayan Turkmax Gurme, Türkiye’nin önde gelen şefleri ve yemeğe gönül vermiş ünlü isimlerin sunacağı programları ekranlara taşıyor. 
 
Turkmax Gurme yerel lezzetlerden dünya mutfağının farklı tatlarına uzanan geniş bir içerikle, aralıksız devam edecek bir yemek ve aşçılık şöleni sunuyor. Kanalın yayın akışında The Dr. Oz Show, Sedef’le Doğal Lezzetler gibi sevilen programlarının yanı sıra, Anıl İlter’in sunacağı Ekmek Arası, Uğur Volkan Uysal’ın sunacağı Yemek İşi, Ünlü Gazeteci Nilay Örnek’in sunacağı Şehirli Sofralar, Kürşat Başar’ın hazırlayıp sunduğu Kürşat Başar’la, Ece Zaim’in sunacağı Küçük Mutfak Sırları, Jess Molho’nun sunacağı, Melih İçigen ve Aydın Demir’in şefliğini yapacağı Mutfaktakiler, Eyüp Kemal Sevinç’in sunacağı EKS 101 Eyüp Kemal'in Seçtikleri ve Türkiye’nin en sevilen şeflerinden olan Arda Türkmen’in sunacağı Ardanın Mutfağı gibi çok sayıda program yer alıyor.

Digiturk ile Lezzet Ekranı programını evinizde keyifle izleyebilirsiniz. 
Digitürk'ün renkli dünyasını keşfetmek için sizde Digitürk ailesine katılın.
Digiturk üyeliğinizi başlatmak için aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım!
Sizin için en uygun Digiturk paketini birlikte oluşturalım!

YORUMLAR
Henüz yorum yapılmadı.
İLK YORUM YAPAN SİZ OLUN
Siz Digiturk Dr. Öz Show Turkmax Gurme ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAPIN
digiturk-internet-ligtv
Digitürk
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.merkez.gen.tr Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır