Google+
Anasayfa Digiturk Eğlence Yaşam
DİGİ LİFE
DİGİTURK FİLM
DİGİTURK DİZİ
DİGİTURK BELGESEL
DİGİTURK ÇOCUK
DİGİTURK EĞLENCE YAŞAM
DİGİTURK SPOR
DİGİTURK 3D

Digiturk Gezi Rehberi İz Hd

Gezi Rehberi

 
Işıl Bayraktar’ın dünyayı bucak bucak gezerek sunuduğu IZ HD'de ekranlara gelen “Gezi Rehberi”yle birbirinden eğlenceli yolculuklara hazır olun.
 
Gezi Rehberi programını IZ HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.
 
Konusu: Işıl Bayraktar’ın dünyayı bucak bucak gezerek sunuduğu IZ HD'de ekranlara gelen “Gezi Rehberi”yle birbirinden eğlenceli yolculuklara çıkartıyor. Gidip görülen her gezide atılan her adım, sizi doğaya biraz daha yaklaştırır ve seyahat etmenin zevki ve eğlencesine varırsınız. Işıl Bayraktar eşliğinde, “Gezi Rehberi”nin her bölümünde dinamik bir bakış gözler önüne seriliyor ve farklı bir gezinin izini sürmeye devam ediyor. Engel olunamayan merak duygusu, gençliğin enerjisiyle birleşiyor. Dünya’nın gizemli havasında yapılan gezilerle sürüyor.
 
Işıl Bayraktar, 5 Mart 1981'de İstanbul’da doğdu. Yeşilköy Arif Şenel İlkokulu, Saint Benoit Fransız Lisesi, ve İstanbul Üniversitesi Fransızca Mütercim Tercümanlık Bölümü’nden eğitimini tamamladı. Küçük yaşlarda müziğe duyduğu ilgiyle org eğitimi aldı. Üniversite ikinci sınıfta iken, eşzamanlı olarak Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor’s Studio’da oyunculuk, şan ve dans eğitimi aldı. Profesyonel çevirmen olan Işıl Bayraktar, birçok uluslararası kongre ve organizasyonda sözlü çeviri, film festivallerinde altyazı çevirisi ve kitap çevirisi görevlerinde iş aldı. İlgi alanları edebiyat, müzik, sinema ve psikoloji olan Işıl Bayraktar, 2006 yılında İZ TV’de metin yazarlığına başladı. Şimdi “Gezi Rehberi” adlı programın yapım sorumlusu, sunucusu ve metin yazarı. Fransızca, İspanyolca ve İngilizce biliyor.
Digiturk üyeliğinizi başlatmak için aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım!
Sizin için en uygun Digiturk paketini birlikte oluşturalım!

YORUMLAR
Henüz yorum yapılmadı.
İLK YORUM YAPAN SİZ OLUN
Siz Digiturk Dr. Öz Show Turkmax Gurme ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAPIN
digiturk-internet-ligtv
Digitürk
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.merkez.gen.tr Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır