Google+
Anasayfa Digiturk Dizi
DİGİ LİFE
DİGİTURK FİLM
DİGİTURK DİZİ
DİGİTURK BELGESEL
DİGİTURK ÇOCUK
DİGİTURK EĞLENCE YAŞAM
DİGİTURK SPOR
DİGİTURK 3D

Digiturk The Originals Dizimax Sci-fi Hd

digiturk-the-originals-dizimax-sci-fi-hd

Digiturk The Originals Dizimax Sci-fi Hd

The Originals

Tür Bilimkurgu
 
"The Originals", "The Vampire Diaries"de izlediğimiz Klaus, Elijah ve Rebekah'nın bir vakitler evleri olan Newf Orleans'a tekrar dönüşlerini anlatıyor.
 
"The Vampire Diaries" dizisi beşinci sezonuna gelirken, dizide ortaya çıkan karakterlerden Kökenler de kendi dizilerine kavuştular. Julie Plec tarafından yapılan dizi, Klaus, Elijah, kardeşinin bir daha adım atmamaya yemin ettiği bu şehre neden döndüğünü merak eder. New Orleans artık, bir vakitler Klaus'un koruması altında olan vampir Marcel'in yönetimine geçmiştir ve Marcel kurt adamlarla cadıları baskı altına almış vaziyettedir. Yüzyıllar önce kurulmasına yardımcı oldukları şehre yeniden ayak basması, Klaus'ta farklı duyguların yansımasına neden olur. Klaus'u New Orlean'a çağıran cadılar, Marcel'den kurtulmaya yönelik bir plan yapmıştır. Bu plan her ne kadar Klaus'un hoşuna gitmese de Elijah aile bağlarını tamir etmek ve tekrar eski günlerine dönmek için yeni bir şans elde ettiklerini düşünür. Böyle "The Originals"da Mikaelson kardeşlerin, Marcel ve yandaşları ile olan güç savaşı başlar.
Digiturk üyeliğinizi başlatmak için aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım!
Sizin için en uygun Digiturk paketini birlikte oluşturalım!

YORUMLAR
Henüz yorum yapılmadı.
İLK YORUM YAPAN SİZ OLUN
Siz Digiturk The Following Dizimax Vice HD ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAPIN
digiturk-internet-ligtv
Digitürk
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.merkez.gen.tr Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır