Google+
Anasayfa Digiturk Dizi
DİGİ LİFE
DİGİTURK FİLM
DİGİTURK DİZİ
DİGİTURK BELGESEL
DİGİTURK ÇOCUK
DİGİTURK EĞLENCE YAŞAM
DİGİTURK SPOR
DİGİTURK 3D

Digiturk Crash Dizimax Drama

digiturk-crash-dizimax-drama

Crash

 
Tür Dram
Yapımcı: Glen Mazzara
Oyuncu: Arlene Tur, Brian Tee, Clare Carey, Dennis Hopper, Heather Mazur, Jocko Sims, Luis Chávez, Nick Tarabay, Ross McCall
Yapım 2008, ABD, 60 dk.
 
Paul Haggis’in Oscar ödüllü filmi “Crash”ten uyarlanan ve sıra dışı rollerin adamı Dennis Hopper’ı başrole taşıyan dizi, Los Angeles’ta yaşayan farklı kültürlerden ve etnik kökenlerden insanların kesişen hayatlarına odaklanıyor.
 
ABD’de ırklar arası çatışmanın girift yapısına kışkırtıcı, cesur bir bakış atan “Crash”, Los Angeles’ta yaşayan farklı kültürlere ve sosyoekonomik geçmişlere sahip bir grup karakterin kesişen yaşamlarını hikâye ediyor. Ve hayatları bir şekilde çakışan kahramanlar üzerinden sosyal ve ırksal hoşgörünün zorluklarını ve Amerikan rüyasının anlamını irdeliyor. Başarılı albüm prodüktörü Ben Cendars; fevri polis Kenny Battaglia; Latin kökenli polis memuru partneri Bebe Arcel; istediği her şeye sahip görünen Brentwood’lu anne Christine Emory; gayrimenkul sektöründe çalışan kocası Peter Emory; eski çete üyesi Eddie Choi; Ben’in şoförü Anthony Adams; Guatemalalı kaçak mülteci Cesar Uman ile ukala, öfkeli polis dedektifi Axel Finet, “Crash”le birlikte hayatlarına misafir olacağımız kahramanlar.

Digiturk ile Crash dizisini evinizde keyifle izleyebilirsiniz. 
Digitürk'ün renkli dünyasını keşfetmek için sizde Digitürk ailesine katılın.
Digiturk üyeliğinizi başlatmak için aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım!
Sizin için en uygun Digiturk paketini birlikte oluşturalım!

YORUMLAR
Henüz yorum yapılmadı.
İLK YORUM YAPAN SİZ OLUN
Siz Digiturk The Following Dizimax Vice HD ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAPIN
digiturk-internet-ligtv
Digitürk
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.merkez.gen.tr Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır