Google+
Anasayfa Digiturk Çocuk
DİGİ LİFE
DİGİTURK FİLM
DİGİTURK DİZİ
DİGİTURK BELGESEL
DİGİTURK ÇOCUK
DİGİTURK EĞLENCE YAŞAM
DİGİTURK SPOR
DİGİTURK 3D

Sadece Digiturk'te Nickelodeon Kids’ Choice Awards

Nickelodeon Kids’ Choice Awards sadece Digiturk’te

 
Nickelodeon kanalı tarafından düzenlenen ve kazananların çocukların oyları ile belirlendiği ‘Kids’ Choice Awards’Digiturk’te yayın yapan Nickelodeon kanalında ekrana gelecek.
 
Her yıl Nickelodeon kanalı tarafından düzenlenen, müzik, film, televizyon başlıkları altında birincilerin seçildiği ‘Kids’ Choice Awards’(Çocukların Seçimi Ödülleri) bu yıl Amerika’nın Los Angeles eyaletinde bulunan USC’s Galen Center’da düzenlenecek. 
 
Oscar ve Golden Globe ödüllerinde aday gösterilen aynı zamanda !Transformers: Kayıp Çağ’dan da tanıdığımız oyuncu Mark Mark Wahlberg’in sunuculuğunu yapacağı ödül töreninin kazananları çocukların kullandığı oylarla belirleniyor. ‘Kids’ Choice Awards’ Türkiye’de sadece Digiturk’te yayın yapan Nickelodeon kanalında 2 Nisan Çarşamba günü 18.00’da ekrana gelecek.
 
Tüm dünyanın heyecanla beklediği, Jennifer Lawrance, Sandra Bullock, Mila Kunis, Katy Perry, Taylor Swift, Johnny Depp, Nail Patrcik Harris, Adam Sandler, Justin Timberlake, Pitbull, One Direction, Maroon 5 gibi ünlü isimlerin aday olduğu ödül töreninde katılanları her yıl olduğu gibi yeşil boya sürprizi bekliyor.
Digiturk üyeliğinizi başlatmak için aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım!
Sizin için en uygun Digiturk paketini birlikte oluşturalım!

YORUMLAR
Henüz yorum yapılmadı.
İLK YORUM YAPAN SİZ OLUN
Siz Digiturk - Mouk - Disney Junior ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAPIN
digiturk-internet-ligtv
Digitürk
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.merkez.gen.tr Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır