Google+
Anasayfa Digiturk Çocuk
DİGİ LİFE
DİGİTURK FİLM
DİGİTURK DİZİ
DİGİTURK BELGESEL
DİGİTURK ÇOCUK
DİGİTURK EĞLENCE YAŞAM
DİGİTURK SPOR
DİGİTURK 3D

Digiturk - Mouk - Disney Junior

digiturk---mouk---disney-junior

Mouk

 
İki seyyah Mouk ve Chavapa bisikletleri ile dünyayı keşfediyorlar. Ouagadougou’dan New York’a, Australia’dan Madagascar’a, iki tatlı seyyah dünyayı keşfediyor. Her şey evlerinden farklı, yolun sonunda ise mutlaka bir macera var! Hadi çocuklar ve genç kalanlar onlara katılın ve modern, gerçekçi, renkli dünyanın içine girin. Sürpriz karakterler, nefes kesen kır manzarası ve bilinmeyen gelenekler ile iki gezgin bilmediğimiz bir dünyayı bizlere getiriyor. Bütün farklılıkların yanında, onlar olağanüstü güzel deneyimlerini paylaşıyor ve dünyanın her köşesinden arkadaş ediniyor.
 
Mouk ve Chavapa dünya çapında bisiklet iki globetrotters bulunmaktadır. Ouagadougou itibaren New York'a, Avustralya Madagaskar ve Yunanistan'a, iki arkadaşları dünya ve sakinleri keşfetmek ... Her şeyi evden farklı olarak ve, macera yolun sonunda her zaman! Yaptırdılar modern, gerçekçi ve renkli dünyasını keşfetmek onlara katılın. Şaşırtıcı karakter, nefes kesici manzaralar veya bilinmeyen gelenekleri: bizim iki gezginler yabancı dünyalar keşfetmek ... Tüm farklılıkların ötesinde, onlar güzel bir deneyim paylaşmak ve dünyanın her yerinden arkadaş. " Her bölüm Mouk ve Chavapa eve onların arkadaşları için web kamerası ile sohbet başlar. Arkadaş onlar yaptığı seyahatler bir hikaye ile Mouk ve Chavapa onları bir şey oldu ilginç bir şey, ama onlar için önce, Mouk kesmeler söylemek üzere olduğun ne kadar heyecanlı söylüyorlar. Arkadaşlar genellikle hikaye anlatmak için şans yok. 
Digiturk üyeliğinizi başlatmak için aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım!
Sizin için en uygun Digiturk paketini birlikte oluşturalım!

YORUMLAR
Henüz yorum yapılmadı.
İLK YORUM YAPAN SİZ OLUN
Siz Digiturk - Mouk - Disney Junior ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAPIN
digiturk-internet-ligtv
Digitürk
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.merkez.gen.tr Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır