Google+
Anasayfa Digiturk Belgesel
DİGİ LİFE
DİGİTURK FİLM
DİGİTURK DİZİ
DİGİTURK BELGESEL
DİGİTURK ÇOCUK
DİGİTURK EĞLENCE YAŞAM
DİGİTURK SPOR
DİGİTURK 3D

Digiturk Sırt Çantam

digiturk-sirt-cantam-

Digiturk Sırt Çantam 'Ağva'da Bahar' İz Tv

Kimileri için bir hafta sonu gezisi. Kimileri içinse dört mevsim yaşanabilecek bir cennet. İstanbul'un Karadeniz'e açılan yeşil cenneti Ağva, içinden geçen Göksu Deresi'yle kainatın bütün güzelliklerini kalbinde saklıyor. Burada bahar, kış süresince sakladığı müjdelerin heyecanıyla rengarenk doğuyor.

Ağva, taşıdığı doğa ve turizm potansiyeliyle, kısa zamanlı ziyaretlerden çok daha fazlasını hak eden, hırçın Karadeniz coğrafyasının dingin çocuğu. Sırt çantalı gezgin İsmail Şahinbaş, bu bölgenin kıymetini bilen doğasever dostları dağcı Celal Asan ve fotoğrafçı Esin Topuz'la birlikte Ağva'yı keşfe çıkıyor. Kilimli Koyu'ndan başlayan doğa yürüyüşünün rotası, benzersiz kaya oluşumlarının kıyısından geçerek, Göksu Deresi'ne ulaşıyor.

Bahar mevsiminin müjdelerine yerinde şahit olmak için, bir sırt çantasının izinden Ağva'yı keşfe çıkın. İsmail Şahinbaş'la Ağva'nın saklı güzelliklerini İz'de izleyin.

Digiturk üyeliğinizi başlatmak için aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım!
Sizin için en uygun Digiturk paketini birlikte oluşturalım!

YORUMLAR
Henüz yorum yapılmadı.
İLK YORUM YAPAN SİZ OLUN
Siz Digiturk Farklı Rotalar İz HD ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAPIN
digiturk-internet-ligtv
Digitürk
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.merkez.gen.tr Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır