Google+
Anasayfa Digiturk Belgesel
DİGİ LİFE
DİGİTURK FİLM
DİGİTURK DİZİ
DİGİTURK BELGESEL
DİGİTURK ÇOCUK
DİGİTURK EĞLENCE YAŞAM
DİGİTURK SPOR
DİGİTURK 3D

Digiturk Şehre Nefes Molası

digiturk-sehre-nefes-molasi-

Digiturk Şehre Nefes Molası 'Yakın Doğa' İz Tv HD

Kimi zaman koca bir şehir üstünüze gelir... Şehirden ayrılmak doğa ile birlikte olmak istersiniz. Özellikle büyük ve kalabalık yerlerde iş, trafik, gürültü hep bunaltır ve stres yaşatır insana. İşte böyle vakitlerde insan hep uzaklaşacağı, kafa dinleyebileceği kaçış noktaları arar kendisine. 

Şimdi İZ TV sizlere hafta sonu kaçamaklarınız için günübirlik doğayla başbaşa kalacağınız yerlerin kapılarını aralayacak ve şehre nefes molası vermenizi sağlayacak. Bundan böyle kendinizi doğa yürüyüşlerine hazırlayıp, malzemelerinizi kapıp bizimle yola çkabilirsiniz.

İstanbul’dan yol alarak, güzel bir kahvaltı molası vererek kendimizi yemyeşil ormanın içinden tarlalara doğru yürürken bulacağımız, buradan Kerpe koyuna inip deniz kenarında rüzgarın sesini dinleyebileceğimiz şehirden uzak doğayla başbaşa bir ortamda buluyoruz.

Siz de İstanbul’dan bunaldıysanız ve bir günlüğüne de olsa bu koca şehirden uzaklaşmak, doğayla başbaşa kalmak istiyorsanız haydi bizimle Yakın Doğa'ya gelin!
Digiturk üyeliğinizi başlatmak için aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım!
Sizin için en uygun Digiturk paketini birlikte oluşturalım!

YORUMLAR
Henüz yorum yapılmadı.
İLK YORUM YAPAN SİZ OLUN
Siz Digiturk Farklı Rotalar İz HD ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAPIN
digiturk-internet-ligtv
Digitürk
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.merkez.gen.tr Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır