Google+
Anasayfa Digiturk Belgesel
DİGİ LİFE
DİGİTURK FİLM
DİGİTURK DİZİ
DİGİTURK BELGESEL
DİGİTURK ÇOCUK
DİGİTURK EĞLENCE YAŞAM
DİGİTURK SPOR
DİGİTURK 3D

Digiturk Klondike Discovery Channel

Klondike

Geçen yıl duyurusu yapılan Klondike, Discovery'nin, Charlotte Gray'in 'Altın Arayıcıları: Servet Peşinde' adlı romanına dayalı ilk senaryolu mini dizisi. Yazar kitabında, Klondike'ın küçük bir sınır kasabasında yaşayan altı yabancı ile onların birlikte hayatta kalma ve servete kavuşma mücadelesinin öyküsünü anlatıyor. 
 
1890'lardan iki çocukluk arkadaşı Bill ile Epstein'in, vahşi Yukon Bölgesine altın aramaya koşuşmalarını izliyoruz. Bu insan-doğa öyküsü, kahramanlarımızı, keşfedilmemiş bir servet barındıran ancak çetin doğa ve hava koşullarının kasıp kavurduğu bir arazinin ortasına koyuyor. Aralarında açgözlü işadamlarının, şuh fahişelerin, fırsatçı girişimciler tarafından insanlarının ve topraklarının yıkımına tanık olan yerli kabilelerin de yer aldığı pek çok çaresiz ve tehlikeli tiplerle dolu bir bölge burası. 
 
Yapımcılığını Paul Scheuring, Ridley Scott ve David W Zucker'in üstlendiği filmde başrolü 'Game of Thrones' filminden tanıdığımız Richard Madden oynuyor.
Digiturk üyeliğinizi başlatmak için aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım!
Sizin için en uygun Digiturk paketini birlikte oluşturalım!

YORUMLAR
Henüz yorum yapılmadı.
İLK YORUM YAPAN SİZ OLUN
Siz Digiturk Farklı Rotalar İz HD ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAPIN
digiturk-internet-ligtv
Digitürk
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.merkez.gen.tr Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır