Google+
Anasayfa Digiturk Belgesel
DİGİ LİFE
DİGİTURK FİLM
DİGİTURK DİZİ
DİGİTURK BELGESEL
DİGİTURK ÇOCUK
DİGİTURK EĞLENCE YAŞAM
DİGİTURK SPOR
DİGİTURK 3D

Digiturk İki Göz bir Şehir

digiturk-iki-goz-bir-sehir-

Digiturk İki Göz bir Şehir - Ahmet Özyurt - İz Tv

Kapadokya...Harika doğası, birbiri ardına uzanan peribacaları ile benzersiz bir bölge... Fotoğraf tutkunu Wilco Van Herpen, şimdi de Ahmet Özyurt ile beraber bu zengin coğrafyayı adımlıyor. Kayaların arasından süzülen manzaralar ise benzersiz resim kareleri sunuyor.

 

Ahmet Özyurt'un gençlik yıllarında başlayan fotoğraf tutkusu, bugün de devam ediyor. Türkiye'nin doğa ve keşif dergisi Atlas Dergisi için binlerce resim çeken Ahmet Özyurt, özellikle başarılı manzara fotoğrafları ile dikkat çekiyor. ''Kapadokya'nın İki Yüzü'' ve ''Totemler Kapadokya'da'' adını alan sergileri ise kapadokya'nın büyülü manzaralarını Uzak Doğu'ya taşıyor.
 
Wilco ve Ahmet Özyurt, göz alıcı manzaraların karelere yansıdığı bir yolculuğun kapılarını aralıyor. Çavuşin'in gizli vadisi Kızılçukur'da başlayan fotoğraf macerası, önce kapadokya'nın en büyük yeraltı şehri olan Derinkuyu'ya oradan da Erciyes Dağı'nın eteklerine uzanıyor. Usta fotoğrafçılar, tarih ve doğa'nın iç içe geçtiği Güzel Atlar Ülkesi'nin tüm güzelliklerini keşfediyor. İz'de İzleyin!
Digiturk üyeliğinizi başlatmak için aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım!
Sizin için en uygun Digiturk paketini birlikte oluşturalım!

YORUMLAR
Henüz yorum yapılmadı.
İLK YORUM YAPAN SİZ OLUN
Siz Digiturk Farklı Rotalar İz HD ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAPIN
digiturk-internet-ligtv
Digitürk
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.merkez.gen.tr Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır