Google+
Anasayfa Digiturk Belgesel
DİGİ LİFE
DİGİTURK FİLM
DİGİTURK DİZİ
DİGİTURK BELGESEL
DİGİTURK ÇOCUK
DİGİTURK EĞLENCE YAŞAM
DİGİTURK SPOR
DİGİTURK 3D

Digiturk - Pastacılar Kralı - Cake Boss - Discovery

digiturk---pastacilar-krali---cake-boss---discovery

Pastacılar Kralı - Cake Boss

 
Cake Boss sizleri Amerika'nın en başarılı ve ünlü pasta sanatçısı Buddy Valastro ile tanışmaya davet ediyor! New Jersey Hoboken'daki Carlo's City Hall Bake Shop'un patronu olan Valastro, annesi, dört ablası ve üç kayınbiraderinden oluşan ekibini yönlendiriyor. Seri, Buddy'nin babasının Carlo's Bake Shop'u bir aile şirketi haline getirme hayalini gerçekleştirme çabasına tanıklık ediyor. Görsel açıdan muhteşem, özgün düğün pastaları tasarlayan ekip zamana karşı yarışırken en iyisini ortaya koymaya çalışıyor. Elbette bu yakın aile bağları ile her şeye yetişmek o kadar kolay olmuyor.
 
Pastacılar Kralı Discovery Channel de yayınlanacak olan ekranların sevilen Yaşam & Hobi programı Pastacılar Kralı izlemek için Discovery Channel tv ekranlarına sizleri davet ediyoruz. Pastaneye sürpriz bir ziyaret yapan WWE şampiyonu Santino Morella kendine özel bazı Amerikan güreşi numaraları gösterir ve Road to Wrestlemania temalı dev bir pasta sipariş eder. Pastacılar Kralı yayınını izlemek için Discovery Channel canlı yayın sitelerinden birinden izleyebilir veya bizim tavsiye ettiğimiz tv izle sitesinden izleme imkanına ulaşacaksınız.
 
 
Digiturk üyeliğinizi başlatmak için aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım!
Sizin için en uygun Digiturk paketini birlikte oluşturalım!

YORUMLAR
Henüz yorum yapılmadı.
İLK YORUM YAPAN SİZ OLUN
Siz Digiturk Farklı Rotalar İz HD ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAPIN
digiturk-internet-ligtv
Digitürk
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.merkez.gen.tr Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır